Rozvoz jídel

Nabízíme dovoz obědů do Vaší firmy a domácnosti. Minimální počet jídel na jedno odběrné místo musí být v průměru za den alespoň 8 kusů.

Zaměřujeme se na rozvoz personální stravy do firem a domácností. Zajišťujeme i dovoz většího množství obědů do závodních výdejen a kantýn. Veškeré dovozy zabezpečujeme po předchozí domluvě.

Pro přesnější informace ohledně možnosti dovozu na Vaši adresu nás prosím kontaktujte ještě před první objednávkou.

V ceně obědů je zahrnuta doprava na místo určení.

Na přání zákazníků jsme rozšířili provoz o balení obědů do plastových obalů, menumisek a boxů.  Krabičky splňují náročná kritéria pro uchovávání, ohřívání a zmrazování při vysokých i nízkých teplotách.

Tyto krabičky jsou určeny pro převoz a ohřívání v mikrovlnných troubách . Svou teplotu si udržují v termoportech ,ve kterých jsou  k zákazníkovi expedovány. Chlazení a mrazení jídel probíhá v šokeru, který jídlo šetrně a rychle zmrazí nebo zchladí.

Krabičky jsou v dostatečné velikosti na jednotlivé druhy jídel a příloh a pro teplou i studenou kuchyni. Po vložení jídla do určené nádoby se krabička zavaří se specialní strhávací folií a udržuje při  vysokých teplotách nebo se šokem zamrazí.

Cena dopravy je zahrnuta v ceně oběda.

Cena jednorázového nádobí na jeden oběd       10,-

Dieta   cena oběda +10,-Kč

Všechny ceny jsou včetně DPH.